چرا تریدر آگاه؟

ابزارهای تریدر آگاه به طور ویژه به منظور اعلام تغییرات بازار توسعه یافته اند. استفاده از این ابزار ها بسیار کاربردی است، زیرا نمی‌توان بی‌وقفه به بازار و تغییرات آن نگاه کرد.
تریدر آگاه همراه با اعلان ها ارائه شده و بر اساس الگوریتم‌های آماری اجرا می‌شود، تا هدف خاصی را به انجام برساند. هدف از سمت شما تعیین می شود و اعلان از تریدر آگاه برای شما در هدف تعیین شده ارسال می شود. تریدر آگاه گزارش تغییرات بازار را در هر لحظه برای شما ارسال می کند.
تریدر آگاه می تواند در تشخیص روندها به افرادی که بدون ابزار های تحلیل معاملات انجام می‌دهند، کمک کند. هنگامی که ارزش یک ‌کوین چندین بار کاهش می‌یابد، بلافاصله ارزش آن بهبود نخواهد یافت. اگر این روند ادامه یابد، شاید وقت فروختن آن کوین رسیده باشد.
برای افزایش ارزش کوین نیز همین حالت وجود دارد. اما به خاطر داشته باشید که این استراتژی، یک استراتژی بهینه نیست. در واقع، روش سود بردن در ارز دیجیتال این است که کوین را وقتی که قیمت آن پایین است بخرید و وقتی قیمت افزایش یافت بفروشید. پیش بینی این روند دشوار است، بنابراین اعلان‌ها یکی از روش‌های تشخیص این الگو است.
تریدر آگاه اعلان ها را در تغییر روند بازار. در تغییر چند درصدی قیمت، در یک قیمت خاص، در اندیکاتور RSi، در اندیکاتور MACD، در ‌boilingerbands و در خطوط فیبوناچی، برای شما ارسال می کند.
فقط نوع اعلان مورد نیاز را ثبت کنید و آگاه ترید کنید.